AKTUALNOŚCI GIMNAZJUM NR 1

26-06-2015

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

>> kliknij na zdjęcie aby powiększyć <<

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015 miało miejsce na szkolnym placu apelowym.

Pani Dyrektor mgr Wanda Macioł-Urbańczyk pogratulowała uczniom licznych osiągnięć w konkursach przedmiotowych, turniejach, gimnazjadach, zawodach sportowych na szczeblu ogólnopolskim  oraz  wojewódzkim i zachęciła uczniów do dalszej pracy w kolejnym roku szkolnym.

Uczniowie klas trzecich po raz ostatni prowadzili apel. Nie zabrakło wzruszeń.

>> kliknij na zdjęcie aby powiększyć <<

Gośćmi podczas uroczystości byli: Burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło przedstawiciele Rady Rodziców p. Beata Stolarczyk, p. Anna Lipień-Niżnik, p. Mieczysław Chlebek oraz Rodzice uczniów gimnazjum.

Uczniowie za uzyskane celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali od Dyrektora Gimnazjum dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Miniony rok to czas wytężonej pracy wszystkich uczniów gimnazjum:

osiągnięcia uczniów w olimpiadach przedmiotowych >>Kliknij zobaczysz więcej <<

udział uczniów w olimpiadach przedmiotowych >>Kliknij zobaczysz więcej <<

punktor

uczestnictwo oraz wysokie wyniki w licznych konkursach, festiwalach >>Kliknij zobaczysz więcej<<

punktor

osiągnięcia w zawodach sportowych >>Kliknij zobaczysz więcej<<

Rodzice natomiast razem z podziękowaniami otrzymali "Listy GRATULACYJNE".

Burmistrz Ewa Przybyło wręczyła specjalne Nagrody Burmistrza Rabki-Zdroju.

Galeria FOTO z wszystkimi nagrodzonymi >> TUTAJ<<

Wyjątkowym wydarzeniem tego roku stało się po raz pierwszy w historii Gimnazjum Nr 1 wręczenie

Nagród "ORZEŁ ROKU".

Nagrodę mógł zdobyć uczeń z najwyższą uzyskaną średnią ocen na koniec roku szkolnego.

Nagrody "ORZEŁ ROKU" zdobyły dwie uczennice: Gabriela Porada kl. 3b oraz Anna Przybyło kl. 3a

Obie laureatki uzyskały w roku szkolnym 2014/2015 średnią ocen 6,0.

Ciekawi nas kto sięgnie po to trofeum w kolejnym roku szkolnym. Może właśnie ty?

Uczennicom serdecznie GRATULUJEMY!

Kolejne wyróżnienie otrzymała Gabriela Porada, tym razem

Puchar "Za najwyższe wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2014/2015"

Życzymy Gabrysi powodzenia w dalszych etapach edukacji!

Wyjątkową Nagrodę otrzymał również Jan Niżnik

"Puchar dla PIERWSZEGO TRĘBACZA"

Życzymy dalszych sukcesów artystycznych!

Ten rok szkolny kończy się również z wieloma sukcesami naszych sportowców. To czołowe miejsca na zawodach o randze ogólnopolskiej, wojewódzkiej, rejonowej. To również kolejne rekordy szkoły.

Ślubowanie absolwentów, to kolejne ważne wydarzenie w życiu szkoły. Trzecioklasiści zobowiązali się do wypełniania patriotycznych obowiązków i umacniania tradycji oraz dobrego imienia Gimnazjum. Następnie sztandar został przekazany uczniom klas drugich.

Kolejną ważną tradycją szkoły, stało się obdarowanie absolwentów naszego gimnazjum przez uczniów klas drugich upominkiem w formie "Bileciku z mottem".

Pomysł bardzo spodobał się uczniom :-) Będzie nam Was brakowało!

W imieniu młodzieży gimnazjum, uczniowie klas trzecich na ręce p. dyrektor mgr Wandy Macioł-Urbańczyk złożyli podziękowania dla wszystkich wychowawców, nauczycieli i katechetów oraz wszystkich pracowników szkoły za trud i niezwykłą pracę.

Życzymy Wszystkim udanych WAKACJI!

adm-mtb

strona Gimnazjum