Szóstoklasiści w naszej szkole

Szóstoklasiści w naszej szkole

Pierwszego oraz czwartego marca 2016r. naszą szkołę odwiedzili szóstoklasiści z Rabczańskich Szkół Podstawowych, aby bliżej poznać naszą szkołę.

Uczniowie Gimnazjum, należący do kółka fizycznego i chemicznego, zaprezentowali kilka ciekawych i praktycznych doświadczeń, które doradzały m.in. co zrobić, kiedy z wizytą przychodzą niespodziewani goście, a my mamy tylko jeden kawałek ciasta, albo co zrobić, gdy w domu nie ma prądu, a my nie mamy świeczek i chcemy oświetlić mieszkanie. Szóstoklasiści mieli też okazje oglądać wybuch wulkanu i nauczyli się paru sztuczek magicznych.
Uczniowie klas szóstych odbyli też krótki spacer po szkole.

Pani Dyrektor przedstawiła również bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych w naszej szkole, które pozwalają na rozwój różnorakich talentów i pasji.

Ważnym atutem Gimnazjum Nr 1 jest fakt, że posiada ona dwa certyfikaty bezpieczeństwa, a uczniowie w naszej szkole mają poczucie bezpieczeństwa.