Gimnazjum Nr 1 Rabka-Zdrój

im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku

ul. Jana Pawła II  40, 34-700 Rabka-Zdrój
tel/fax: (0-18) 26-76-721
e-mail: gimnazjum.rabka@wp.pl

Kolejne sukcesy Agnieszki Kopeć

>> strona główna <<

Kolejne sukcesy Agnieszki Kopeć

Uczniowie naszego gimnazjum z powodzeniem uczestniczyli w XII Międzygimnazjalnym Konkursie z Fizyki oraz w IX Międzyszkolnym Konkursie Biologiczno-Chemicznym BIOLCHEM, które odbyły się w gimnazjum w Rabie Wyżnej.

Konkursy podzielone były na dwa etapy (szkolny i międzyszkolny), a w każdym z nich uczestniczyło ponad 100 gimnazjalistów z kilkunastu gimnazjów znajdujących się w IV powiatach: nowotarskim, tatrzańskim, suskim i myślenickim.

Końcową rywalizację wygrała uczennica klasy III a Agnieszka Kopeć, zdobywając maksymalną ilość punktów w każdym z w/w konkursów.

Wysokie lokaty w konkursie z fizyki zajęli także: Mateusz Świerczek ucz. kl. III b - V miejsce, oraz Matylda Żółtek ucz. kl. III a - XIV miejsce. Do drugiego etapu zakwalifikowały się także uczennice kl. II a Aleksandra Baran i Aleksandra Podleś. Miłym akcentem kończącym rywalizację było spotkanie uczestników konkursu w ramach festiwalu nauki i obejrzenie programu przygotowanego przez uczniów z Raby Wyżnej.

Wszystkim uczniom GRATULUJEMY uczestnictwa w konkursach i uzyskania wysokich lokat, a uczniom klas III życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu tajników nauk przyrodniczych oraz możliwości rozwijania swoich zainteresowań i pasji w szkołach ponadgimnazjalnych.

 


>> strona główna <<