Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Uczniowie klas trzecich po raz ostatni prowadzili apel. Nie zabrakło wzruszeń.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor mgr Wanda Macioł-Urbańczyk, która pogratulowała uczniom licznych osiągnięć w konkursach przedmiotowych, turniejach, gimnazjadach, zawodach sportowych na szczeblu ogólnopolskim oraz wojewódzkim i zachęciła uczniów do dalszej pracy w kolejnym roku szkolnym.

Gośćmi podczas uroczystości byli: Viceburmistrz Rabki-Zdroju Robert Wójciak przedstawiciele Rady Rodziców: przew. p. Mieczysław Chlebek oraz p. Kordeczka, p. Renata Moskała, Paweł Stachura oraz Rodzice uczniów gimnazjum.

Uczniowie za uzyskane celujące i bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowe zachowanie otrzymali od Dyrektora Gimnazjum dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Rodzice natomiast razem z podziękowaniami otrzymali "Listy GRATULACYJNE".

Viceburmistrz Robert Wójciak wręczył specjalne Nagrody Burmistrza Rabki-Zdroju.

Wyjątkowym wydarzeniem tego roku szkolnego stało wręczenie Nagrody "ORZEŁ ROKU".

Nagrodę mógł zdobyć uczeń z najwyższą uzyskaną średnią ocen na koniec roku szkolnego.

Nagrodę "ORZEŁ ROKU" zdobyła uczennica kl.3a Agnieszka Kopeć.

Laureatka uzyskała w roku szkolnym 2015/2016 średnią ocen 6,0.

Uczennicy serdecznie GRATULUJEMY!

Kolejne wyróżnienie otrzymała również Agnieszka Kopeć, tym razem Puchar "Za najwyższe wyniki egzaminu gimnazjalnego w roku szkolnym 2015/2016"

Życzymy Agnieszce powodzenia w dalszych etapach edukacji!

Ślubowanie absolwentów, to kolejne ważne wydarzenie w życiu szkoły. Trzecioklasiści zobowiązali się do wypełniania patriotycznych obowiązków i umacniania tradycji oraz dobrego imienia Gimnazjum. Następnie sztandar został przekazany uczniom klas drugich.

W imieniu młodzieży gimnazjum, uczniowie klas trzecich na ręce p. Dyrektor mgr Wandy Macioł-Urbańczyk złożyli podziękowania dla wszystkich wychowawców, nauczycieli i katechetów oraz wszystkich pracowników szkoły za trud i niezwykłą pracę.

Życzymy Wszystkim udanych WAKACJI !