Szkoła Podstawowa Nr 1  Rabka-Zdrój

 im. Obrońców Poczty Polskiej  w Gdańsku

 ul. Jana Pawła Ii  40, Rabka-Zdrój  34-700 

  tel/fax (0-18) 26-76-721, 

e-mail:  gimnazjum.rabka@wp.pl 

PLAN LEKCJI

  >> strona główna <<    

Klasy 1a, 1b i 2a

>> pobierz plik Word

>> pobierz plik Excel

Obowiązuje od 01.09.2019r.

Dzień tyg.

Lekcja

 

KLASA

1a

1b

2a

p. Aneta Łukaszka

p. Dorota Sobczyk

p. Ewa Kulka

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 do 8.45

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

2

8.55 do 9.40

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

3

9.50 do 10.35

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Jn

j. angielski

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

4

10.45 do 11.30

Ł

eduk. wczesnoszk

32

So

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

5

11.45 do 12.30

 

 

 

Sch

zaj. szachowe

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

1

8.00 do 8.45

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

2

8.55 do 9.40

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

3

9.50 do 10.35

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

S.M

religia

28

4

10.45 do 11.30

Ł

eduk. wczesnoszk

32

S.M

religia

35

Jn

j. angielski

28

5

11.45 do 12.30

S.M/K

religia/etyka

32

 

 

 

Sch

zaj. szachowe

28

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 do 8.45

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

2

8.55 do 9.40

Jn

j. angielski

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

3

9.50 do 10.35

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

4

10.45 do 11.30

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Jn

j. angielski

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

5

11.45 do 12.30

Sch

zaj. szachowe

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

 

 

 

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZWARTEK

1

8.00 do 8.45

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Tb

eduk. informat.

31

2

8.55 do 9.40

S.M/K

religia/etyka

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Jn

j. angielski

28

3

9.50 do 10.35

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

4

10.45 do 11.30

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Tb

eduk. informat.

31

Ku

eduk. wczesnoszk

28

5

11.45 do 12.30

Tb

eduk. informat.

31

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

8.00 do 8.45

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

2

8.55 do 9.40

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

3

9.50 do 10.35

Ł

eduk. wczesnoszk

32

Sb

eduk. wczesnoszk

35

Jn

j. angielski

28

4

10.45 do 11.30

Jn

j. angielski

32

S.M

religia

35

Ku

eduk. wczesnoszk

28

5

11.45 do 12.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy 2b, 3a i 5a

>> pobierz plik Word

>> pobierz plik Excel

 

Obowiązuje od 01.09.2019r.

Dzień tyg.

Lekcja

 

KLASA

2b

3a

5a

p. Beata Orzeł

p. Danuta Schmidt

p. Beata Michałek

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 do 8.45

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Ub

język polski

fiz

2

8.55 do 9.40

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Mc

informatyka

31

3

9.50 do 10.35

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Św

matematyka

34

4

10.45 do 11.30

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Tb

technika

fiz

5

11.45 do 12.30

O

eduk. wczesnoszk

27

B

koło teatralne

30

D

wych - fiz

 

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

D

wych - fiz

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WTOREK

1

8.00 do 8.45

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Rch

biologia

36

2

8.55 do 9.40

Jn

j. angielski

27

Sch

basen

 

Św

matematyka

34

3

9.50 do 10.35

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

basen

 

Jn

j. angielski

29

4

10.45 do 11.30

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Mi

godz z wych

34

5

11.45 do 12.30

O

eduk. wczesnoszk

27

ks/K

religia/etyka

30

Ub

język polski

34

6

12.40 do 13.25

 

 

 

Jn

j. angielski

30

Ub

zaj dyd -wyr

34

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ŚRODA

1

8.00 do 8.45

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Jn

j. angielski

29

2

8.55 do 9.40

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Ur

historia

biol

3

9.50 do 10.35

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Ub

język polski

34

4

10.45 do 11.30

Sch

zaj. szachowe

27

Mi

eduk. plastyczna

30

Św

matematyka

33

5

11.45 do 12.30

 

 

 

Mi

eduk. muzyczna

30

D

wych - fiz

 

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

D

wych - fiz

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

Św

zaj dyd -wyr

34

CZWARTEK

1

8.00 do 8.45

O

eduk. wczesnoszk

27

Jn

j. angielski

30

Ub

język polski

34

2

8.55 do 9.40

Tb

eduk. informat.

31

ks/K

religia/etyka

30

Św

matematyka

33

3

9.50 do 10.35

S.M

religia

35

Tb

eduk. informat.

31

Mi

plastyka

34

4

10.45 do 11.30

Jn

j. angielski

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

S.M

religia

334

5

11.45 do 12.30

 

 

 

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Jn

j. angielski

29

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

Rch

koło biologiczne

biol

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PIĄTEK

1

8.00 do 8.45

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

S.M

religia

34

2

8.55 do 9.40

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Rp

geografia

33

3

9.50 do 10.35

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Ur

historia

biol

4

10.45 do 11.30

O

eduk. wczesnoszk

27

Sch

eduk. wczesnoszk

30

Ub

język polski

biol

5

11.45 do 12.30

S.M

religia

27

Sch

koło szachowe

30

Mi

muzyka

34

6

12.40 do 13.25

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasy 6a - 8a

>> pobierz plik Word

>> pobierz plik Excel

 

Obowiązuje od 01.09.2019r.

Dzień tyg.

Lekcja

 

KLASA /ODDZIAŁ/

6a

7a

8a

p. Beata Januszewska

p. Ewa Kurzeja

p. Małgorzata Rypel

PONIEDZIAŁEK

1

8.00 do 8.45

Hj

historia

biol

Ml

wych-fiz

 

Św

matematyka

fiz

2

8.55 do 9.40

Ub

język polski

fiz

Ml

wych-fiz

 

Ur

historia

biol

3

9.50 do 10.35

Mc

informatyka

31

Ur

historia

biol

Zj

chemia

36

4

10.45 do 11.30

Jn

język angielski

29

Zj

chemia

36

G

język niemiecki

33

5

11.45 do 12.30

Tb

technika

fiz

G

język niemiecki

33

Krz

język polski

36

6

12.40 do 13.25

 

 

 

Krz

język polski

36

Ml

wych-fiz

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

Krz

godz z wych

36

Ml

wych-fiz

 

7

13.35 do 14.20

 

 

 

 

 

36

Krz

Koło j. polskiego

36

WTOREK

1

8.00 do 8.45

Ub

język polski

33

Mi

muzyka

34

Ur

historia

biol

2

8.55 do 9.40

Rch

biologia

33

Ur

historia

biol

Ci

fizyka

fiz

3

9.50 do 10.35

Mi

muzyka

34

Rch

biologia

biol

Ml

wych-fiz

 

4

10.45 do 11.30

Ci

matematyka

fiz

Krz

język polski

36

Ml

wych-fiz

 

5

11.45 do 12.30

Jn

język angielski

29

Ci

matematyka

fiz

Krz

język polski

36

6

12.40 do 13.25

Ku/Ub

etyka/gr dyd-wyr

 

sM/Ku

religia/etyka

36

ks/Ku

reigia/etyka

33

7

13.35 do 14.20

 

 

 

Jn

język angielski

29

Mi

wos

34

8

14.20 do 15.05

 

 

 

Ub/Krz

gr dyd-wyr/koło j. polski

36

Ub

zaj dyd-wyr

 

ŚRODA

1

8.00 do 8.45

Hj

historia

biol

Ci

matematyka

fiz

G

język niemiecki

33

2

8.55 do 9.40

Ci

matematyka

fiz

G

język niemiecki

33

Mc

informatyka

31

3

9.50 do 10.35

Ml

wych-fiz

 

Mc

informatyka

31

Zj

chemia

36

4

10.45 do 11.30

Ml

wych-fiz

 

Zj

chemia

36

Krz

język polski

36

5

11.45 do 12.30

Ub

język polski

33

Krz

język polski

36

Jn

język angielski

29

6

12.40 do 13.25

Jn

język angielski

29

Rp

geografia

33

Św

matematyka

fiz

7

13.35 do 14.20

Św

grupa dyd-wyr

33

Jn

język angielski

29

Rp

godz z wych

33

8

14.30 do 15.15

 

 

 

Św

gr dyd-wyr

 

Ub

zaj dyd-wyr

 

CZWARTEK

1

8.00 do 8.45

Ku

etyka

29

sM/Ku

religia/etyka

36

ks

religia

33

2

8.55 do 9.40

Ub

język polski

36

Ci

matematyka

fiz

Mi

wos

34

3

9.50 do 10.35

Ci

matematyka

fiz

Krz

język polski

36

Św

matematyka

33

4

10.45 do 11.30

Ml

wych-fiz

 

Rch

biologia

biol

Krz

język polski

36

5

11.45 do 12.30

Ml

wych-fiz

 

Ci

fizyka

fiz

Rch

biologia

biol

6

12.40 do 13.25

SM

religia

34

Ml

wych-fiz

34

Jn

język angielski

biol

7

13.35 do 14.20

Rch

biologia

biol

Ml

wych-fiz

36

Ur

godz z wych

biol

8

14.30 do 15.15

 

 

 

 

 

 

Św

koło matematyczne

 

PIĄTEK

1

8.00 do 8.45

Ci

matematyka

fiz

Rp

geografia

33

Mc

EdB

biol

2

8.55 do 9.40

Jn

godz z wych

29

Ci

matematyka

fiz

Św

matematyka

33

3

9.50 do 10.35

Rp

geografia

33

Jn

język angielski

29

Krz

język polski

36

4

10.45 do 11.30

Mi

plastyka

34

Krz

język polski

36

Ci

fizyka

fiz

5

11.45 do 12.30

Ub

język polski

36

Ci

fizyka

fiz

Rp

geografia

33

6

12.40 do 13.25

SM

religia

36

Ry

wdżwr

biol

Jn

język angielski

29

7

13.35 do 14.20

 

 

 

Mi

plastyka

34

Ry

wdżwr

biol